Antivirüs Programları Hakkında Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 23 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

ANTİVİRÜS NEDİR?
Antivirüs bilgisayarınıza sızan casus yazılımları önleme,temizleme ve kurtarmak için geliştirilen bir yazılımdır. Antivirüs yüklemek bunu önlemek için tam anlamıyla yeterli olmamaktadır.Ama her zaman güncel ve güvenilir yazılımları tercih ederek bilgisayarlarınızı koruma altına alabilirsiniz. Her geçen gün tüm firmalar yazılımlarını güncellemekte ve gelişen tehditlere karşı koruma altına almaktadır bilgisayarlarınızı.

Bu yöntemler antivirüs programlarının çalışma hızını ve prensiplerini belirler. Antivirüs programları bilgisayara kurulduktan sonra aktif şekilde düzenli güncellemeleri yapıldığı sürece en etkili virüs tespiti yöntemidir. Ancak günümüzde daha farklı yaklaşımlar da bulunmaktadır. Flash belleklerdeki virüsleri temizlemek için çeşitli USB koruma programları mevcuttur.

Her sene ilk 10’a giren antivirüs programı kendi arasında yer değiştirmektedir, yalnız bu yıl yani 2013 te ilk 10 a giren ücretsiz olarak bilgisayarınıza kurabileceğiniz antivirüs programları mevcuttur. Bu ücretsiz antivirüs programlarını bilgisayarınıza kurduktan sonra e-postanız ile kayıt olarak 1 yıl ücretsiz kullanım hakkına sahip olmuş oluyorsunuz. Eğer tam sürüm bir antivirüs programı kullanmak isterseniz 20-100 tl arası bir ücret ödeyerek bilgisayarınızı virüslerden koruyabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Antivirüs Programları Hakkında Bilgiler" bu yazı 23 Ocak 2016 tarihinde saat 19:00 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 241 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)