Anthem Oyununun Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler Var

Blogolik Yazar tarafından 9 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

EA tarafından geliştirilen ve ne zaman yayınlanacağı büyük merak konusu olan Anthem oyunu hakkında yeni bazı bilgiler ortaya çıktı.

EA’nin yayımcılığını yaptığı, BioWare tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Anthem’in ne zaman çıkacağını açıkladı ve oyun hakkında birkaç yeni bilgilerde geldi.

Anthem hakkında birkaç bilgi veren CEO Andrew Wilson oyunu “çarpıcı ve iddialı” olarak tanımladı ve oyunlar için tamamen yeni bir şey olacağını söyledi. “Bu oyunun her boyutu geniş bir oyuncu kitlesi için tamamen yeni bir şey sunacak. BioWare’in yarattığı eşsiz hikayelere sahip yeni bir evrenden, co-op oynanışına ve sürekli olarak oyuncuların etrafında gelişen epik ve güzel ortamlara kadar birçok şey sunacak oyun sizlere.” dedi.

Andrew Wilson ayrıca “Anthem temelde sosyal bir deneyimdir ve hayranların topluluğa katılmaları ve erkenden oynaması için yeni yollar açacağız, bu da geri bildirimleri ile oyunu şekillendirip geliştirmemize olanak tanıyacak.” diyerek olası bir betanın sinyalini de verdi.

Anthem ile ilgili daha fazla bilgiyi EA Play 2018’de öğreneceğiz. Electronic Arts’ın EA Play 2018 basın konferansı 9 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 21:00’da başlayacak.

AnAnthem oyunu 2019 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürüleceğe benziyor. Gelişmelerin takipçisi olacağız.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Anthem Oyununun Çıkış Tarihi Hakkında Yeni Bilgiler Var" bu yazı 9 Mayıs 2018 tarihinde saat 22:23 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 32 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)