Anthem Oyunu Yeni Güncellemesini Aldı

Blogolik Yazar tarafından 11 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Anthem için Mart ayına dair yeni bir güncelleme paylaşıldı.

Electronic Arts tarafından yayınlanan Anthem, Bioware tarafından geliştirilmişti. 22 Şubat’ta konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulan yapım, açık dünyası ile kuşkusuz her kesimden oyuncunun beğenisini kazanmayı başardı. Kendine has bir açık dünyaya sahip olan yapım, bir nevi robotik savaşları konu alıyor gibi görünse de aslında insan karakterleri karşı karşıya getiriyor. Geçtiğimiz gün 1.0.3 sürüm numaralı güncellemesini oyunculara sunan yapım, bazı değişiklikler de aldı.

Oyuna gelen 1.0.3 güncellemesi ile yeniden doğma kısıtlamaları kaldırılırken, yağma sistemi üzerinde de bazı değişiklikler yapıldı. Bünyesindeki ses sorunlarına da odaklanan yapım, yeni güncelleme ile ses sorunları üzerinde de çeşitli düzeltmeler yaptı. Kararlılık ve performans iyileştirmelerine de sahip olan 1.0.3 güncellemesi tüm platformlarda oyunculara sunuldu.

Dev bir güncelleme olarak duyurulan yeni güncelleme 9 Mart itibari ile tüm oyuncuların erişimine açılmıştı. Güncelleme genel itibariyle oyunculara daha iyi bir Anthem deneyimi yaşatıyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Anthem Oyunu Yeni Güncellemesini Aldı" bu yazı 11 Mart 2019 tarihinde saat 21:04 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)