Anno 1800’ün Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 21 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Anno serisi, strateji oyunları arasında önemli bir yere sahip. Ubisoft, söz konusu seriye bu kez de Anno 1800 oyununu dahil ediyor. Anno 1800 oyununun çıkış tarihi 26 Şubat 2019 olarak açıklandı.

Ubisoft tarafından oyunculara sunulan oyunların genellikle FPS ve RPG türlerinde öne çıktığı düşünülse de, strateji noktasında Anno serisi bulunuyor. Gamescom 2018 tüm hızıyla devam ederken bu serinin yeni oyunu olan Anno 1800, bir tanıtım videosu ile birlikte oyunculara sunuldu. Geliştiriciler, yalnızca oyunun var olduğunu değil bir çıkış tarihine sahip olduğunu da duyurdular.

19. yüzyılda geçecek olan Anno, bir imparatorluğu yönetme imkanını bilgisayarlarınıza getirecek. Sanayileşmenin hız kazandığı dönemlerde nasıl ticaret yapacağınızı ve nasıl dengeleri koruyacağınızı kendiniz keşfedeceksiniz. Pek çok keşif de yapabileceğiniz bu yeni Anno oyununun oyuncuya oldukça fazla özgürlük tanıyacağını ifade edebiliriz.

Kendisinden önceki oyunların bütün beğenilen özelliklerini saklamayı başaran Anno 1800, çeşitli oynanış mekanikleri sunacak. Bunlardan birisi olarak, petrol zengini Güney Amerika kıtasına gidebilecek ve buraya yerleşmeye çalışabileceksiniz. Kurmuş olduğunuz imparatorluğu en iyi seviyeye getirebilmek için kaynaklardan yararlanmanız gerekecek.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Anno 1800’ün Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu" bu yazı 21 Ağustos 2018 tarihinde saat 16:22 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)