Android’de Silinmeyen Uygulamaları Kaldırma Yöntemi

Blogolik Yazar tarafından 17 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android’de Silinmeyen Uygulamaları Kaldırma Yöntemi

İstenmeyen yazılımları android’den temizlemeyi yapmak istiyorsak ilk olarak cihazınızı güvenli modda açınız güvenli modda açabilmeniz için cihazın güç butonuna basılı tutunuz ve karşınıza çıkacak olan telefon seçenekleri menüsünden kapat butonu üzerindeki basılı tutunuz.

Basılı tuttuktan sonra karşımıza güvenli modu isteyip istemediğimiz sorulacaktır. Bu soruya cevap olarak yeniden başlat butonuna bastığınızda güvenli modda açılacaktır.

Kapatmak için kullanılabilecek yöntem şudur. Güç butonuna yaklaşık 8-10 saniye basılı tutarak kapatmayı aktif hale getirmek.Güç butonu ve ses azaltma tuşlarına aynı anda basılı tutmak, bu yöntemlerin herhangi biri Android cihazınızın güvenli kapanmasına neden olacaktır.

Cihazımı yeniden açtığımızda güvenli modda başlayabilmek için cihazın açılması ve volüme artırma ve azaltma butonlarına aynı anda basmanız gerekmektedir. Bazı cihazlarda ise bu durumda ana ekran butonu iş görüyor.

Android cihazınızda güvenli mod açıldığında sağ ve sol ekran da bulunan güvenli mod filigranını göreceksin ana ekranda uygulama çekmecesinde butona basarak ayarlar uygulamasında buluyor ve ona giriş yapıyoruz.

Uygulamalar adlı yeni bir menü bulacaksınız bu menüde giriş yaparak devam ediyoruz. Burada karşınıza çıkan ve silmek istediğiniz uygulamak açılacaktır. Hemen üzerine tıklayarak detaylarını açabilirisiniz.

Uygulamanın detayları açıldığında orda kaldır bölümünü göreceksiniz ve kaldır butonuna basarak kısa sürede kaldırmış ve silmiş oluyorsunuz işte bu kadar kolay.

Umarım verdiğim bilgiler işe yaramıştır hoşçakalın

4 sene önce yazılmıştır.
"Android’de Silinmeyen Uygulamaları Kaldırma Yöntemi" bu yazı 17 Haziran 2016 tarihinde saat 23:27 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 97 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)