Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 23 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Hepimiz hayatımızın bir döneminde gizli kamerayla bir şeyler çekmeye ihtiyaç duyabiliriz. Eğer bir çocuğumuz ya da hastamız varsa ve çocuğumuza ya da hastamıza bir bakıcı bakıyorsa gün içerisinde aklımızda devamlı acaba iyi bakıyor mu?, acaba kötü davranıyor mu?, acaba şiddet uyguluyor mu? gibi sorular aklımızı kurcalar. Bu gibi durumlarda en iyi çözüm gizli bir kamerayla aklımızdaki sorulara yanıt aramaya çalışırız. Bunun yanında akraba ya da arkadaşlarımızla olan güzel anlarımızı herkesin doğal davranmasını istediğimizden gizli kamerayla kayıt altına almak isteyebiliriz. Peki mevcut Android akıllı cihazlarımızla gizli video çekimi yapabilir miyiz? Eğer yapabiliyorsak Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Bunun için en kullanışlı Secret Video Recorder Android uygulamasıdır. Bu uygulama yardımı ile gizli video çekimi yapabilirsiniz. Secret Video Recorder ile iki farklı çekim modu vardır. Bu modlardan biri ile tek tuşla çekime başlanabilmesini sağlarken diğer modda zamanlama yapılarak istenilen zamanda gizli video çekimi yapılabilmektedir. Secret Video Recorder uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Secret Video Recorder uygulamasının diğer özellikleri arasında sınırsız süreli gizli video çekimi, çektiğiniz videoları Google Drive’a yedekleme, materyal dizayn, şifreli giriş, kimsenin farketmesini sağlamadan çekim yapabilme ve kolay kullanımı sayılabilir. Secret Video Recorder programının bu özelliklerinin yanında programın içerisinde bulunan Video Trimmer bölümü ile çektiğiniz gizli vidoları kesip birleştirerek düzenlemenize olanak sağlamaktadır. Secret Video Recorder uygulamasını Google App Store’dan ücretsiz indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Android’de Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?" bu yazı 23 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:01 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 127 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)