Android Uygulamalarının Kısayolları Ana Ekrana Gelmesin

Blogolik Yazar tarafından 9 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android Uygulamalarının Kısayolları Ana Ekrana Gelmesin

Cep telefonları önceleri sadece iletişim aracı olarak kullanılırken şimdilerde oyunlar ve uygulamalar ile hayatımızın tam anlamıyla bir parçası haline gelmektedir.Kimi zaman telefonlarımıza eğlenceli bir oyun veya yararlı uygulamalar indirirken bir takım sorunlarla da karşılaşmıyor değiliz. Bunlardan biri de yüklediğimiz Android uygulamalarının kısayollarının ana ekrana gelmesidir. Eğer siz de yüklediğiniz Android uygulamalarının kısayolları ana ekrana gelmesin istiyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Android cihazlarımıza yüklediğimiz uygulamaların kısa yolları ana sayfamıza yerleşerek bazen oldukça gereksiz kalabalığa yol açmaktadır. Bu durum çoğu zaman can sıkıcı olurken bu kısayolları tek tek kaldırmak hem zaman kaybı hem de gereksiz bir sıkıntı durumuna gelebiliyor. En basit ve kısa yoldan size bu durumdan nasıl kurtulacağınızı dilerseniz yine basit bir dille anlatalım. Uygulamalarımızdan playstore uygulamasına girdikten sonra ekranın sol üstündeki seçenekler sekmesinden ayarlar kısmına giriyoruz. Ayarlar kategorisine girdikten sonra burada ana ekrana simge ekle sekmesi bulunuyor bu sekmenin yanındaki işareti kaldırarak bu gereksiz yer kaplayan durumdan kurtulmak mümkündür. İşte bu gereksiz ayrıntıdan kurtulmak bu kadar kolay.

Sonuç olarak cep telefonlarını hayatımızın bir parçası olarak kabul etsek de onlara bağımlı yaşamamız ilerde daha büyük sıkıntılara yol açmadan bununla alakalı önlemler de almak gerekebilir. Teknoloji hayatınızdan eksik olmasın ama hayatınız da olmasın. Teknolojiye zaman ayırırken sevdiklerimize de zaman ayırmayı lütfen unutmayalım.

4 sene önce yazılmıştır.
"Android Uygulamalarının Kısayolları Ana Ekrana Gelmesin" bu yazı 9 Haziran 2016 tarihinde saat 13:31 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 83 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)