Android Telefonlar için Pokemon GO Nasıl İndirilir?

Blogolik Yazar tarafından 25 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android Telefonlar için Pokemon GO Nasıl İndirilir?

Yayınlandıktan uzun yıllar boyunca çizgi dizi/ anime severlerin büyük ilgisini toplayan Pokemon, böcek toplama hobisi olan Satoshi Tajiri tarafından 1996 yılında çizgi dizi ve masaüstü oyunu olarak geliştirildi. Kısa sürede büyük ilgi gören anime, dünyada milyonlarca kişi tarafından izlendi. Hızla gelişmekte olan teknolojinin bir sonucu olarak oyun sektörü de Pokemon’un bu hayran kitlesinden yola çıktı. Türkiye’de henüz olmamasına karşı bir çok insan tarafından büyük bir ilgi ile oynanmaktadır.

Nintendo geçtiğimiz eylül ayında oyunu tanıtmıştı ve oyun bu temmuz ayında yeni Zelanda ve Avustralya’da yayınlandı. Oyuna gelen talep doğrultusunda şirket Avrupa Serverlarını da hızlıca hizmete soktu. Türkiye Serverı henüz açılmayan oyun, Türkiye’den de oynanabiliyor. IOS ve Android telefonları destekleyen oyun, Android telefonlar için 2 farklı yöntemle yüklenebiliyor.

 

 

Google Play Store’de ülke değiştirme

Google hesabınızın lokasyon kısmından konumunuzu Serverı açılan bir ülke olarak değiştirirseniz, oyunu Play Store’den indirebiliyorsunuz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Android Telefonlar için Pokemon GO Nasıl İndirilir?" bu yazı 25 Temmuz 2016 tarihinde saat 23:08 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 36 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)