Android sistemi

Blogolik Yazar tarafından 18 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android sistemi
Merhaba Android sistemi ile kullanılan tablet,ve akıllı telefonlarımız da yüklenen bazı uygulamaları maalesef silmek isterken izin verilmiyor ve zarar veren özellikler barındırması veya sistem çakışmaları nedeni ile ortadan kaldırmak bazen huzursuzluk verici olabiliyor. Böyle sorunların üstesinden gelmek için kullanılabilecek bazı ek uygulamalarda mevcut.

Öncelikle Android cihazınızı tablet yada telefonunuzu güvenli modda açınız tüm silinmeyen uygulamaları sisteminizden silmeniz mümkün olacaktır. Kısaca size bunu nasıl kolay bir biçimde yapabileceğinizi açıklayacağım.

Günümüzde bildiğiniz gibi mobil cihazlar hayatımızı iyiden iyice girmektedir. Birçok kişinin gerek İnternet sitesi gerek uygulamalar olsun birçok işini kolaylıkla yapmasını sağlamaktadır. İnternet sektöründe ki bu gelişim her ne kadar bu alanda hızla gelişse de birde bu gelişmenin arka kısmında meydana gelen gelişme söz konusudur. Donanım ve yazılımda da meydana gelen bu gelişme kendini mobil uygulamalarda da göstermektedir. Google tarafından geliştirilen ve dünyanın en iyi uygulaması Andoid olmuştur.

4 sene önce yazılmıştır.
"Android sistemi" bu yazı 18 Haziran 2016 tarihinde saat 15:26 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 46 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)