Android Q Sürümü Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Blogolik Yazar tarafından 27 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Android Pie daha yaygınlaşamadı fakat yeni bir Android sürümüne daha hazır olmamız gerekiyor. Çünkü çok yakında resmen tanıtılacak.

Google henüz resmi bir tarih paylaşmadı, fakat Lawnchair Launcher geliştiricisine göre Google bu yılki Google I / O geliştirici konferansını, 7 Mayıs – 9 Mayıs 2019 tarihleri ​​arasında Mountain View, California’daki Shoreline Amfitiyatrosu’nda gerçekleştirecek.

Android Q sürümü her ne kadar mayıs ayında tanıtılacak olsa da, güncellemenin nihai sürümü ağustos ayında yayımlanacak. Güncelleme her zaman olduğu gibi ilk olarak Pixel cihazlar için dağıtıma sunulacak.

Bu yıl düzenlenecek Google I/O etkinliğinde Chrome OS, Google Asistan, Daydream (sanal gerçeklik) ve diğer Google servislerinde önemli gelişmelerin sahne alması bekleniyor.

Öte yandan Google’ın zaten henüz son çıkardığı Pie sürümü yaygınlaşamadı. Ancak buna rağmen Google’ın her yıl yeni bir Android sürümü sunma çabasına anlam verebilmek mümkün değil.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Android Q Sürümü Tanıtım Tarihi Belli Oldu!" bu yazı 27 Ocak 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)