Android İçin Live Photos Nasıl Kullanılır?

Blogolik Yazar tarafından 8 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android İçin Live Photos Nasıl Kullanılır?

Genellikle apple cihazlarda sorunsuz bir şekilde kullanılan live photos uygulaması yardımcı uygulamalar sayesinde Android cihazlarda da kullanılabilmektedir. Live photos kullanıcıların oldukça dikkatini çeken bir uygulama olmuştur. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar hareketli fotoğraflar çekerek güzel bir albüm oluşturma imkanına sahip oalbiliyorlar. Android cihazları kullanan kullanıcılar live photos uygulamasını kullanabilmeleri için öncelikle cihazlarına Camera Mx uygulamasını indirip kurmaları gerekmektedir. Camera Mx uygulaması kullanıcılara ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Popüler olan bu uygulama bünyesine live photo özelliğini de katarak çalışma alanını oldukça genişletmiştir.

Kullanıcılar öncelikle Android cihazlarına Camera Mx uygulamasını indirip kurmaları gerekiyor. Uygulama kurulduktan sonra çalıştırılır. Uygulama çalıştırıldıktan sonra sol üst köşede yer alan edit photo yazan yere cihaz içerisindeki ya da yeni çekilen bir fotoğrafın konması gerekmektedir. Fotoğraf konduktan sonra fotoğrafın hemen alt tarafında hareket imajları yer almaktadır. İstenilen hareket imajı seçilerek fotoğrafların hareket etmesi sağlanır. İstenildiğinde kaydilere cihazın arayüzüne alınabilmektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Android İçin Live Photos Nasıl Kullanılır?" bu yazı 8 Eylül 2016 tarihinde saat 10:59 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 42 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)