Android Cihazlarınızı Daha Basit Hale Getirmek

Blogolik Yazar tarafından 18 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android Cihazlarınızı Daha Basit Hale Getirmek

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren ve hayatımızda oldukça önemli bir yer sahibi olan akıllı cep telefonları sağladığı kolaylıklarla birçok kişinin yüzünü güldürse de, halen çok bazı kesimler Android cep telefonlarına ayak uydurmakta zorluk çekiyor. Özellikle de orta ve daha ilerideki yaş grubunda olan kişiler eski alışkanlıklarından vazgeçemediği için Android cep telefonlarını kullanmakta zorluklar yaşıyorlar.

Ancak sizlerde Android cihazlarınızı kullanmakta zorluk çekiyorsanız bazı küçük ayarlamalar yapılabilir ve Android cihazlarınızı daha basit hale getirin avantajlarından yararlanarak telefonlarınızı eskisi kadar olmasa da daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarının kullanımını kolaylaştıracak işlemlerin başında telefonun modunu değiştirmek geliyor. Normalde oldukça karışık olan Android cihazların modlarını kolay moda getirerek daha sade bir ekran görünümü elde edebilirsiniz. Telefonların ayarlar sekmesi altından rahatlıkla mod değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonlarınızın kullanımını daha basit hale getirmek için yapabileceğiniz işlemlerden bir tanesi de sürekli olarak arama yaptığınız kişilerin listesini masa üstüne yerleştirmektir. Böylelikle arama yapmak istediğiniz zaman karmaşık ekranlara girmenize gerek kalmadan rahatlıkla istediğiniz kişiyi arayabilirsiniz. Aynı şekilde sık kullandığınız uygulamaları da masa üstüne alarak, zaman kaybetmeden ve zorlanmadan uygulamalarınıza erişebilirsiniz. Son olarak Android telefonlarınızı daha kolay bir şekilde kullanmak için telefonun yazı boyutunu orijinalinden daha büyük duruma getirebilir ve ekrandaki metinleri daha rahat okuyabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Android Cihazlarınızı Daha Basit Hale Getirmek" bu yazı 18 Temmuz 2016 tarihinde saat 00:27 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 61 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)