Android Cihazlarda Video İndirme

Blogolik Yazar tarafından 16 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android Cihazlarda Video İndirme

Birçok kişinin kullanmış olduğu, telefon işletim sistemi Android olup ve birçok kişide Android cihazları ile Facebook, Youtube veya herhangi bir sitede olsun video izler. Ve artık izlemiş ve beğenmiş oldukları videoları Android Cihazlarda Video İndirme programı olan TubeMate uygulamasını Android’li cihazına kurarak videoları indirebilecekler. Bu bahsetmiş olduğumuz Android Cihazlarda Video İndirme programı Android 2,3 ve üstü cihazlarda hiçbir sorun ve sıkıntı yaratmadan yaşamadan çalışabilmektedir.

TubeMate, uygulamasını isterseniz Play Store veya cihazınızdan resmi sayfası olan tubemate.net adresinden indirilebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz uygulama her türlü Facebook, Youtube, Vimeo ve bunlara benzer birçok siteden video indirebilir ve cihazınıza kaydedebilirsiniz. Üstelik bu bahsettiğimiz program video indirmekten ziyade cihazınızda vew tarayıcısı olarak kullanabilme özellikleri niteliğindedir. Ayrıca TubeMate ile indirecek olduğunuz videoyu önce izleyip daha sonra indirebileceksiniz. Birçok web sitelerinin kısa yoluna da sahip program ile web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Uygulamanın web sitesi kısa yolarına ulaşabilmek için üst tarafta TubeMate yazısının sol tarafındaki üç çizgili simgeye tıklayarak kısa yollara ulaşabilirsiniz. İndirecek olduğunuz TubeMate programı ile beğendiğiniz herhangi bir videoyu cihazınıza indirebilmek için ilk önce o videoyu açmanız gereklidir. Video oynatılmaya başlandıktan sonra, girmiş olduğunuz site video indirmeyi destekliyorsa eğer ki birçok site bunu desteklemektedir. Tarayıcının üst bölgesinde daha önce görmediğiniz indir işaretli bir ok bulunur. Çıkmış olan ok tuşuna tıklayarak videoyu indirebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Android Cihazlarda Video İndirme" bu yazı 16 Temmuz 2016 tarihinde saat 18:25 sularında "Programlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 108 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)