Android Cihazınız 32-Bit Mi 64 Bit Mi?

Blogolik Yazar tarafından 16 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android Cihazınız 32-Bit Mi 64 Bit Mi? Kolayca Öğrenin!

Bilindiği üzere gelişen teknolojiyle birlikte standart cep telefonlarını yerini hızlı bir şekilde akıllı cep telefonlarına bırakmıştır. Günümüzde milyonlarca kişi akıllı cep telefonlarını tercih etmekte ve bu telefonlarla birlikte birçok işlemi çok daha kolay ve kısa sürede gerçekleştirebilmektedir. Piyasadaki akıllı cep telefonu kullanıcılarının çok yüksek bir çoğunluğu Android işletim sistemine sahip cihazlar kullanmaktadır. Çünkü Android işletim sistemine sahip olan cihazlara istenilen uygulama rahatlıkla kurulabiliyor.

Android cep telefonları ile ilgili olarak birçok kullanıcının aklına takılan sorulardan bir tanesi de kullanmış olunan akıllı cep telefonun işletim sisteminin 32 bit mi 64 bit mi olduğudur. Milyonlarca kişi gibi sizlerde Android işletim sistemli cihazınızın işletim sisteminin hangi özeliklerini taşıdığını merak ediyorsanız Android cihazınız 32 bit mi 64 bit mi? Kolayca öğrenin avantajlarından yararlanarak kısa sürede bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Android cihazınızda ki işletim sisteminin işlemci mimarisini öğrenmek için öncelikli olarak bir programdan yardım almak gerekiyor. Bu işlem için kullanmamız gereken uygulamanın ismi Antutu Bencmark’tır. Uygulamayı Store üzerinden kolaylıkla indirdikten sonra kısa sürede kurabilirsiniz. Sonrasında ise programın alt kısmında yer alan İNFO alanına giriş yapmak gerekiyor. Karşınıza çıkan ekrana Android cihazın 32 bit mi, 64 bit mi olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde işlemci modeli ve çekirdek sayısı gibi veriler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Android Cihazınız 32-Bit Mi 64 Bit Mi?" bu yazı 16 Temmuz 2016 tarihinde saat 18:24 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 62 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)