Android 7.0 N Nutella Güncellemesi Nedir?

Blogolik Yazar tarafından 7 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android 7.0 N Nutella Güncellemesi Nedir?

Android 7.0 N Nutella Güncellemesi Nedir?, Android 7.0 N Nutella Güncellemesi Ne zaman yapılacak?
Hepsi ve daha fazlası için konumuzu detaylıca okuyabilirsiniz.

Android 7.0 N Nutella güncellemesi ile özellikle en çok etkilenen arayüz olacak diyebiliriz. Android 7.0 N Nutella güncellemesi nasıl olacak diye merak edenler için bir kaç görsel sızdırıldı.Bu değişiklikte ilk göze çarpan sağ üst bölümde yer alan üç nokta oldu. Diğer bir deyişle ”arayüzde kullanım özgürlüğü” olarak bilinen özeliğin sadece küçük bir örneği. Daha önceden de Google yöneticisi Andrew Bowers, Android 7.0’da ”split-screen” yani çift ekran özelliğinin geleceğini resmen duyurmuştu.

Android 7.0 N Nutella Güncellemesi Ne zaman yapılacak henüz net bir bilgi yokken sadece güncellemeye ilişkin 2 adte görsel yayınlanmış durumda. İlerleyen günlerde gelişen haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

5 sene önce yazılmıştır.
"Android 7.0 N Nutella Güncellemesi Nedir?" bu yazı 7 Mart 2016 tarihinde saat 00:05 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 144 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)