Android 4.5G Ayarı Yapma

Blogolik Yazar tarafından 7 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Android 4.5G Ayarı Yapma

Mobil aleminde 4.5G modunun geleceğinin açıklanmasıyla birlikte kullanıcılar arasında büyük bir heyecan oluştu. Özellikle mobil anlamda birçok yenilikle birlikte gelen 4.5G, 1 Nisan itibariyle kullanıma açıldı. 4.5G modunun en önemli özelliği ise erişim kolaylığı anlamında olmaktadır. İnternet dolaşımlarında daha fazla hız olanağı sunan 4.5G modu, kullanıcılar tarafından büyük heyecanla karşılanmıştır.

Telefonlarda 4.5G ayarını yapmak için bazı ayarları yapmak gerekmektedir. Ancak 4.5G modu her cihazda desteklenmemektedir. Cihazınız 4.5G modunu desteklemiyorsa, bu hizmetten yararlanma şansınız da olmamaktadır. Android cihazlarda 4.5G ayarını yapmak için öncelikle Ayarlar menüsüne girmeniz gerekmektedir. Ardından Ayarlar menüsündeki Mobil Ağlar kısmına giriş yapıyoruz. Buradan Şebeke Modu kısmına girdiğiniz zaman, seçeneklerde 4.5G modunu göreceksiniz. 4.5G seçeneği 1 Nisan itibariyle bu menüye eklenmiş olacaktır. Bu kısımda 4.5G seçeneği göremiyorsanız, cihazının 4.5G moduna uyumlu değil demektir. Bu menüde 4.5G seçeneği yer alan kişiler, 4.5G modunu işaretledikten sonra bu hizmetten yararlanmaya başlayabilir. Şuana kadar Android kullanıcılarının 4.5G moduna dair yaptıkları ortak yorumlar oldukça olumlu olmaktadır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Android 4.5G Ayarı Yapma" bu yazı 7 Eylül 2016 tarihinde saat 19:57 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)