Android 11 Virüs Sebebiyle Ertelenecek Mi?

Blogolik Yazar tarafından 22 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Android 11 işletim sistemi sürümüyle ilgili yeni bir gelişme meydana geldi. İşte detaylar…

12 Mayıs ve 14 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Google Geliştiriciler Konferansı ile ilgili bugün oldukça önemli ve kritik bir karar verildi. Bu karar da Google Android 11 için zaman mı kazanıyor? Yorumlarına sebep oldu.

Zira Google yaptığı açıklama ile bu yıl yapılacak Google Geliştiriciler Konferansını iptal ettiğini duyurdu. Herkes Google‘ın çevrimiçi bir lansman yapacağını bekliyordu ama Google bırakın toplantıyı online bir buluşma bile yapmayacağını duyurdu. Bununla birlikte Google, geliştirici blogları ve topluluk forumları aracılığıyla Android işletim sisteminin geliştirilmesiyle ilgili güncel haberleri paylaşmaya devam edeceğini ifade etti.

Google’ın yapılacak konferansı iptal etmesinin Android 11’in tanıtım ve kullanıcılara sunulma tarihini etkileyeceğini şimdilik sanmıyoruz ama virüsün hangi boyutlara gideceğini de tahmin etmek imkansız bir durum. Bakalım yeni nesil Android 11 işletim sistemi ve yeni nesil Google Pixel telefonlarının tanıtım ve satış tarihlerinde bir değişiklik olacak mı? Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler meydana gelecek?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Android 11 Virüs Sebebiyle Ertelenecek Mi?" bu yazı 22 Mart 2020 tarihinde saat 14:19 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)