Android 10’a Güncellenecek Xiaomi Telefonlar Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 25 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xiaomi’nin pek çok akıllı telefonu Android 10 sürümüne yükseltilecek. İşte detaylar…

Xiaomi geçtiğimiz dönemde büyük bir MIUI 11 güncellemesi başlattı. MUIU 11 güncellemesi ile birçok yeniliğe kavuşan Xiaomi kullanıcıları yeni nesil Android güncellemesi tarafında ise hiç de ısrarcı olmadılar. Bu müthiş pazarlama tekniğini OPPO kullanmadı ve bu noktada eski kullanıcılarını da küstürdü. OPPO Android 9 ya da Android 10 vermek yerine aynen Xiaomi‘nin yaptığı arayüz güncellemesini bizlere sunsa yeterli bir güncelleme olabilirdi. Bugün ise Xiaomi Android 10 güncelleme listesi bazı eski modeller için güncellendi. Peki güncelleme alacak telefonlar hangileri?


Bugün yayınlanan listeye göre güncelleme alacak telefonlar şu şekilde sıralanıyor.

Pocophone F1
Xiaomi Mi 8 Pro
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition
Xiaomi Mi MIX 2S
Xiaomi Mi MIX 3
Xiaomi Mi 8


Yeni telefonlardan daha ziyade eski telefonlara bu güncellemenin verilebilmesi oldukça önemli. Özellikle Huawei bu konuda ciddi anlamda agresif bir süreç sergiliyor. Güncellemelerin ne zaman kullanıcılara sunulacağı belli değil ama Çinli kaynaklar Mart – Nisan ayı sonuna kadar listedeki tüm telefonların Android güncellemesi alacağını dile getiriyor. Neler olacağını bekleyip görelim.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Android 10’a Güncellenecek Xiaomi Telefonlar Belli Oldu" bu yazı 25 Aralık 2019 tarihinde saat 21:41 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)