AMD Bazı Grafik Kartları Satın Alanlara Oyun Hediye Edecek

Blogolik Yazar tarafından 10 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

AMD, RX 570 ve 580 ürünleriyle ilgili önemli bir kampanya başlatıyor. İşte konuya ilişkin detaylar…

Donanım dünyasında yeni bir hareketlilik yaşandı. AMD, RX 570 ve RX 580 grafik kartlarını paket olarak satacağını, bu paketlerin içerisinde üç oyun bulunacağını açıkladı.

Paketlerin içerisinde yar alacak oyunlar oldukça dikkat çekici. Assassin’s Creed Odyssey, Star Control: Origins ve Strange Brigade oyunları bu paketlerde yer alacak. RX 570 veya RX 580 satın alan biri bu üç oyun içeriğine de sahip olabilecek.

AMD tarafından başlatılan bu yeni kampanya, grafik kartı satın almak isteyenler için oldukça cazip gözüküyor ancak elbette paket fiyatlarının da netleşmesini beklemek gerekiyor. Çünkü bazen şirketler bir oyunu ücretsiz olarak verdiğini lanse edip ürünlerinin fiyatlarını arttırabiliyorlar.

AMD, şu an grafik kartı dünyasında NVIDIA ile birlikte tabiri caizse başı çekiyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"AMD Bazı Grafik Kartları Satın Alanlara Oyun Hediye Edecek" bu yazı 10 Ağustos 2018 tarihinde saat 22:10 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)