Altınlar altın hesabında güvende dururken kazandırıyor

denizli tarafından 22 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır.

altın_fiyatları_blogolikcom

Altın pek çok durumda yatırımcılarına hep kazandırır. Bir süredir ciddi bir düşüş yaşayıp yatırımcılarına ciddi kayıplar yaşatsa da altından kolay kolay vazgeçmek mümkün değildir. Elimizde bir miktar birikmiş paramız olduğunda altın ilk akla gelen yatırım araçlarından biridir.

Düğün sezonu, sünnet sezonu da kısa bir süre sonra açılıyor. Düğünlerde takılan altınlar artık eskisi gibi yastık altında saklanmıyor. Hem hırsızlığa karşı güvence altına almak için, hem de durduğu yerde bile kazandırmaya devam etmesi için bankalarda altın hesabı açtırmak tercih ediliyor. Altın hesabı açtırıldığında istenildiği zaman istenildiği kadar altın bozdurulabilmekte, ister fiziki altın olarak istenirse de para olarak bozdurulabilmekte. İstenildiğinde gram altın bazında yatırıma devam de edilebilmekte. Vadeli altın hesabı açtırıldığında altınlar durduğu yerde kazanmaya devam eder. Vadeli altın hesabında vadeler çok cazip olabilmekte. Bu nedenle düğünlerde takılan altınları hemen bozdurma gibi bir niyetiniz yoksa vadeli altın hesabı açtırarak kazanmaya devam edebilirsiniz.

6 sene önce yazılmıştır.
"Altınlar altın hesabında güvende dururken kazandırıyor" bu yazı 22 Mayıs 2013 tarihinde saat 23:19 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 834 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)