Alkarısı: Cinnet Film Fragmanı İzle

denizli tarafından 28 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Alkarısı: Cinnet Fragmanı İzle

Türkiye’de 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren ve baş rollerini Sanem İşler, Tuncay Tarhan, Mehmet Tokatlı’nın paylaştığı ve yönetmenliğini Muzaffer Gülçek yaptığı Al karısı: Cinnet adlı filmde korku dolu anlar yaşayacaksınız tam 77 Dakika sürecek olan bu filmi sıkılmadan izleyebilirsiniz.. Türk korku filmleri her geçen gün artmaya devam ediyor bakalım bu film başarı sağlayabilecek mi.

Alkarısı: Cinnet Film Konusu
Korku ve gerilim türündeki Al karısı: Cinnet filmi, yaşanmış olduğu düşünülen bir Anadolu efsanesinden almaktadır.
Bir cin filmi olan Al Karısı filminde cinin lohusa kadınlara ve atlara musallat olduğu bilinmektedir.Bu kadının uzun saçlı , çirkin bir kadın olarak bilinmektedir.Filmin baş kahramanı olan Dilara 7 Aylık hamiledir ve bu yüzden işten ayrılıp evde dinlenmektedir. Yalnız evde onu bekleyen bir kahanet söz konusu doğum yapana kadar peşinde olan cin evde onu rahat bırakmayacaktır. Dilara başına gelen bu musallat olayından ve kabusların altında en yakın arkadaşının, kaynanasının hatta zamansız gelen çocuğun eşi üzerinde yaptığı baskı yüzünden eşinin oyunlarını aramaya başlar.
Alkarısı: Cinnet Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Alkarısı: Cinnet Film Fragmanı İzle" bu yazı 28 Haziran 2015 tarihinde saat 18:08 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 130 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)