Aktek Klima Servisi 0216 496 53 50

denizli tarafından 30 Haziran 2013 tarihinde yazılmıştır.

klima fiyatları, son yıllarda düşüş yaşamıştır. Bu, klimaların gün geçtikçe daha fazla üretilmesinden kaynaklanmaktadır. Önceleri çok yaygın olarak kullanılmayan bu mucizevi cihazlar, neleri sağlamıyor ki… Yaz aylarının kavurucu sıcaklıklarından kurtulmak, dondurucu kışlardan sakınmak, yüksek nem değerlerini normale indirmek, yine düşük nem değerlerini normale döndürmek…
Ayrıca klimalar, negatif iyon salınımı da yapıyor. Bu özellik de en az diğer saydıklarımız kadar önemlidir. Zira negatif iyonlar, insanların huzurlu, zinde, keyifli, sağlıklı, psikolojik bakımdan pozitif olmasını sağlamaktadır.
Aktek klima servisinin hizmetleri arasında şunlar bulunuyor: Klima satışı, klima montajı, klima demontajı, klima tamiri, klima bakımı, buz makinesi tamiri, çeşitli ev aletlerinin tamiri.
Aktek Klima Servislerinin hizmetlerinden istifade etmek için bizi arayabilirsiniz. Aktek Klima Servisi telefonu 0216 496 53 50’dir. Bu numarayı çevirerek, bizlerle kontağa geçebilir, derdinize deva bulabilirsiniz.
Aktek ile, artık İstanbul sınırları içinde klimasıyla sıkıntı yaşayan vatandaşımız kalmayacak! Yapmanız gereken tek şey, yukarıdaki telefon numarasından bizleri aramak. Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Unutmadan belirtmekte fayda görüyoruz; yaz aylarının gelmesiyle, kampanyalarımız da başladı! Klima tamiri, klima bakımı, klima satış hizmetlerimizde büyük indirimler sizi bekliyor. Bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Aktek Klima Servisi 0216 496 53 50" bu yazı 30 Haziran 2013 tarihinde saat 01:15 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 291 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)