Akıllı Telefon Pazarında LG Şoku

Blogolik Yazar tarafından 30 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

LG markasının akıllı telefon kategorisinde Filipinler pazarından çekilme kararı aldığı duyurdul.

LG Filipinler pazarından resmen çekildiğini duyurdu. Bu oldukça önemli bir açıklama zira bu çekilmelerin devam edeceği de gelen bilgiler arasında. LG Türkiye pazarında da ciddi bir küçülmeye gitti ve Kurumsal İletişim tarafındaki başarısını! Huawei‘ye taşıyan yöneticilerin geçişlerine de engel olamadı.

LG‘nin en büyük sorunu takdir edersiniz ki karlılık. Filipinler pazarı birçok üretici için zor bir pazar ve LG‘nin de bu pazarda olmak istememesini anlayabiliyoruz. Bu bir kan kaybı mı yoksa kangren olmuş bir parçanın kopartılması mı bunu da zaman içinde göreceğiz. Bizim aldığımız duyumlara göre LG‘nin ülkemiz pazarından çıkmak yerine bu pazarda tekrar büyümek istiyor; bunu da belirtelim. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Akıllı Telefon Pazarında LG Şoku" bu yazı 30 Ocak 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)