Akıllı Telefon Devlerinin Hindistan Pazarındaki Son Durumları

Blogolik Yazar tarafından 28 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Ünlü akıllı telefon şirketleri Hindistan pazarında ne durumda? İşte Xiaomi, Samsung ve diğer şirketlerin dünyanın ikinci en büyük telefon pazarındaki durumları…

Yayınlanan verilere göre Xiaomi%2, Samsung ise %3 kayıp yaşıyor. Vivo %6 büyürken Realme ise %7’lik pazar payı hakimiyeti ile oldukça önemli bir işe imza atıyor. Oppo ise %1’lik artış ile emin adımlarla ilerlemesini sürdürüyor. OnePlus ise halen istediği yerde değil ve “diğerleri” kısmında kendine yer bulabiliyor.

Vivo‘nun artan pazar payı ve sürekli olarak Samsung ve Xiaomi kullanıcılarını çalmasının sonucunda bu iki üreticiyi geçme ihtimali oluşacak mı bunu da zaman içinde göreceğiz ama Hindistan pazarında Xiaomi başka bir noktada bu da ortadaki en büyük gerçek.

Bu noktada şunu da hatırlatalım Xiaomi ve Redmi ayrılmalarına rağmen aynı firma olarak algılanıyor. Oysaki Oppo ve Realme serisini birleştirdiğinizde Oppo, Hindistan pazarında en büyük üçüncü üretici oluyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Akıllı Telefon Devlerinin Hindistan Pazarındaki Son Durumları" bu yazı 28 Nisan 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)