Ak akçeden Fiyat Araştırması Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 17 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Ak akçeden Fiyat Araştırması Nasıl Yapılır?

Akakçe mağazalarda bulunan milyonlarca ürünü hangi mağazada hangi fiyata satıldığını gösteren güzel bir site burada milyonlarca ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca sizin aradığınız ürünlerin dışında benzer ürünleri de sıralayarak fiyat araştırması yapabilirsiniz. Gelelim ak akçe’ den Fiyat Araştırması Nasıl Yapacağımıza;

Öncelikle ürünümüzü belirliyoruz ister marka ve model olarak belirliyoruz daha sonra akakce sitesine giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra burada bulunan kategoriler bölümünden arama yapacağımız gibi hemen yan tarafında bulunan otomatik arama bölümüne ürün bilgilerini girerek arama yapabilirsiniz.

Ak akçe oldukça fazla ürün kategorisi barındırmakla beraber ürünün hangi sitede daha ucuz olmasına kadar bilgi vererek hatta ucuz olan sitenin üzerine tıkladığınızda sizi o siteye yönlendiren güzel uygulamaları var. Örneğin; çocuğunuza ucuz bir tablet arıyorsunuz, işte kolaylık burada başlıyor önce sitenin üst kısmında bulunan arama bölümüne tablet yazıyoruz ve arama tuşuna basıyoruz daha sonra tabletler karşımıza çıkacaktır. Sıralama yaparak istediğimiz tableti seçebiliriz sıralama çeşitleri En düşük fiyatlılar, çok tıklananlar, son eklenenler ve en yüksek fiyatlı olarak seçebilir ve marka model fark etmeden tabletleri inceleye biliriz.

Size tavsiyemiz alışveriş yapmadan önce mutlaka ama mutlaka akakçe adresini ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Böylece en uygun fiyatın hangi sitede olduğunu öğrenip alışverişinizi ona göre yaparsınız.

3 sene önce yazılmıştır.
"Ak akçeden Fiyat Araştırması Nasıl Yapılır?" bu yazı 17 Temmuz 2016 tarihinde saat 15:23 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 68 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)