Age of Empires 4’e Dair Son Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 2 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Meşhur Age of Empires serisi için çıkması beklenen yeni oyun Age of Empires 4’e ilişkin son gelişmeler neler? İşte detaylar…

PCGamesN, Age of Empires serisinin kreatif direktörü Adam Isgreen ile gerçekleştirdikleri röportajda Age of Empires II: Definitive Edition ile ilgili soruların arasına 4. oyun hakkında yeni bilgileri ne zaman duyacağımız hakkında bir soruyu da sıkıştırıveriyorlar. Aldıkları yanıt bu yıl içerisinde oyunun gösterileceği. Ama heyecanlanmakta aceleci davranmayalım, zira henüz net bir tarih paylaşılmamış ve Kasım’a kadar beklememiz gerekebilir.

Isgreen, “Şunu söylemekten mutluyum ki bu yılın sonlarına doğru Age of Empires 4 hakkında paylaşımlara başlayacağız. Bildiğiniz üzere iki büyük organizasyon var – Gamescom ve XO19. Paylaşım bunlardan birisinde yapılabilir” demiş.

Gamescom 2019, Ağustos ayında gerçekleştirilecek, XO19 ise Kasım ayında. Isgreen oldukça geniş bir tarih aralığı paylaşmış gibi görünüyor 🙂 Aslında ağırlık kazanan program XO gibi görünüyor.

Isgreen, “Yaklaşmakta olan Gamescom var ve yılsonuna doğru Londra’da XO düzenlenecek. AoE 4 hakkında en geç XO etkinliğinde yeni bilgiler paylaşılacak. Bu yıl içerisinde hem Age 3 hem de Age 4’ün üzerindeki perdeyi kaldırmaya başlayacağız” gibi bir açıklama yapmış. Dolayısıyla Age of Empires III: Definitive Edition ile ilgili paylaşımlar yapılmasını da bekleyebiliriz. Önümüzde uzun bir süreç bulunuyor gibi gözüküyor.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Age of Empires 4’e Dair Son Bilgiler" bu yazı 2 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:51 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)