Age of Empires 4 Oyunu Konsollar İçin de Çıkış Yapabilir

Blogolik Yazar tarafından 20 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Merakla beklenen Age of Empires 4 konsollara da gelebilir. İşte ayrıntılar…

Company of Heroes ve Dawn of War serisinin yapımcısı Relic Entertainment tarafından geliştirilen Age of Empires IV şimdilik sadece PC için duyuruldu fakat oyunun PC’den sonra konsol için de çıkma ihtimali var.

Geçtiğimiz hafta X019 etkinliğinde Stevivor ile konuşan Age of Empires kreatif direktör Adam Isgreen PC çıkışından sonra diğer seçenekleri değerlendireceklerini belirtti.

“Seçeneklerimizi inceleyeceğiz. PC’de harika bir oyuna sahip olduktan sonra, gözükmek için yeni yollara bakmaya başlayacağız.”

Oyunun yayıncılığını Microsoft üstleniyor. O yüzden oyunu Xbox konsollarında da görme ihtimalimiz yüksek. Microsoft, Xbox One’a resmi klavye ve fare desteğini getirdi ve Project Scarlett’te de bu desteğe devam edecekler gibi görünüyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Age of Empires 4 Oyunu Konsollar İçin de Çıkış Yapabilir" bu yazı 20 Kasım 2019 tarihinde saat 23:52 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)