Afacanlar Takımı: Büyük Yarış Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 31 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Afacanlar Takımı: Büyük Yarış Fragmanı izle
Animasyon filmleri son yıllarda oldukça beğenilmekte ve her geçen gün seriye bir yeni film eklenmektedir. Türkiye’de 30  Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Afacanlar Takımı: Büyük Yarış filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya devam edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz.
Yönetmenliğini Ute Von Münchow-Pohl, Sandor Jesse yaptığı Afacanlar Takımı: Büyük Yarış adlı filmde boş gezen bir karga olan çorap’ın bir yarış için mücadelesi anlatılıyor.

Afacanlar Takımı: Büyük Yarış Konusu
Karınca ile Ağustos böceğinin hikayesini biliyorsunuzdur , bu animasyon filminde de onu andıran bir karga yaşamaktadır. Karga sonbaharın gelmesi ile birlikte kış için bütün hayvanların hazırlık yapmasına karşın gününü gün etmektedir.Çorap her gününü sabun kutusundan yaptığı arabasını sürerek geçirmektedir. Bir gün ormanda başka ormanlardan gelen şampiyon pilotların da katılacağı büyük bir yarış düzenleneceğini duyan Çorap çok heyecanlanır ve yarışı kazanma planları yapmaya başlar. Bunun için arkadaşlarının da yardımına ihtiyacı olacaktır.

Afacanlar Takımı: Büyük Yarış Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Afacanlar Takımı: Büyük Yarış Fragmanı izle" bu yazı 31 Ekim 2015 tarihinde saat 17:37 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 68 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)