ADSL Kullanıcı Adı ve Şifresini Nasıl Öğrenebilirim

Blogolik Yazar tarafından 15 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

ADSL Kullanıcı Adı ve Şifresini Nasıl Öğrenebilirim
ADSL kullananların başına çok sık gelen bir durumdan ve bu durumu nasıl düzelteceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.Eğer olur da modeminize reset atarsanız tekrar kurulum yapmanız gerekebilir ve bu tarz durumlarda yapmanız gereken bir şifrenizi bilmeniz  gerekmektedir bu yüzden Ttnetten aldığınız adsl kullanıcı adı ve şifrenizi bir yere kaydetmeniz de fayda var.

Modem ayarlarınıza daha önceden girerek yedeklemelerinizi yapabilirsiniz. İleride ihtiyacınız olmasına yönelik reset attıktan sonra adsl giriş şifreleriniz aşağıda verdiklerimiz olabilir.

Admin admin
Admin ttnet

Bazı modemlerde Sadece kullanıcı adı kısmına admin yazmak yeterli olabiliyor. bu aşamayı geçtikten sonra TTNET e ilk başvurduğunuzda si,ze verilen bilgileri bilmeniz gerekmetedir, eğer bu bilgileri bilmiyorsanız internet erişimi sağlayamazsınız.Bu bilgileri almak için TTNET  müşteri ilişkilerini aramanız gerekmektedir.Mesaj yolu ile veya müşteri ilişkilerinin size vereceği bilgileri kayıt ederek kuruluma geçebilirsiniz. Kurulum aşamasında ise size özel olarak verilen  12345@ttnet benzer kullanıcı adınız ve şifrenizi girip hızlı kurulum yap seçeneği ile kolayca kurulumu gerçekleştirebilir ve internetin keyfini yaşayabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"ADSL Kullanıcı Adı ve Şifresini Nasıl Öğrenebilirim" bu yazı 15 Ekim 2015 tarihinde saat 00:58 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 105 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)