Adsense’de Biriken Para Ne Zaman Hesaba Geçer?

Blogolik Yazar tarafından 29 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır.

Adsense’de Biriken Para Ne Zaman Hesaba Geçer?
Merhaba arkadaşlar faydalı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bugün sizinle Google şirketlerinin reklamlarını tercih edenler için biriken parayı nasıl çekebilirsiniz göz atalım birlikte. Bildiğiniz gibi google tık başı reklam vermekte ve kazandığınız parayı panelden izleyebiliyorsunuz.
Adsense’den kazandığınız parayı çekebilmek için öncelikle alt limit olan 200 TL’yi geçmiş olmanız gerekmektedir.Bu alt limiti geçtikten sonra para çekme talebi verebilirsiniz bunun için hesabınızın onaylı olması ve banka hesabınızın da kayıtlı olması gerekmektedir. Bu uygulamaları yaptıktan sonra talep edebilirsiniz ve her ayın başından sonra onaylanarak 20-25 arası hesabınıza geçmektedir.

Önemli detaylar:

  • Hesabınızda birikmiş bakiyenizi çekebilmek için söylediğimiz gibi banka hesabınızın tanımlı olması gerekmektedir.
  • Ve bu tanımlamış olduğunuz hesabın adı ile adsense de kullandığınız profil adının aynı olması gerekmektedir.
  • Adsense’de paranız biriktiğinde bunu çek demiyorsanız daha önceden sizin belirlediğiniz ayar doğrultusunda yani her ay ödemelerimi gönder dediğiniz için her ay alt limiti doldurduğunuzda otomatik hesabınıza aktarılır.
3 sene önce yazılmıştır.
"Adsense’de Biriken Para Ne Zaman Hesaba Geçer?" bu yazı 29 Şubat 2016 tarihinde saat 12:31 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 172 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)