AdBlock, reklamları engelleyen AdBlock Browser’ı Android için yayınladı!

denizli tarafından 21 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır.

İstenmeyen reklamlara son bu da gerçek oldu.İşte can sıkıcı reklamları engelleyen bir tarayıcı karşınızda!

 
Adblock, PC kullanıcıları için Google Chrome ve Firefox’ta en popüler ve en kullanışlı uzantılarından olan reklam engelleme sistemini mobil platformlarda da kullanılmasını sağlayan bir yeniliğe imzaladı. Şirket sinir bozucu reklamları engelleyen yeni tarayıcısını en popüler mobil işletim sistemi olan Android için yayınladı.

AdBlock Plus geliştiricileri tarafından beta sürümü yayınlanan Adblock Browser, web platformundaki gibi rahatsız edici reklamları önlüyor. Android aletler için daha hızlı ve daha güvenli bir tarayıcı tecrübesi vadeden Adblock Browser’da reklamlar otomatik olarak engellenebiliyor. Ancak kullanıcılar istedikleri anda Ayarlar bölümünden bu işlevselliği değiştirebiliyor.

1

Adblock Plus geliştiricilerinden Till Faida yaptığı açıklamada, mobil internet kullanımının arttığı dönemde, insanları rahatsız edici reklamlardan, güvenlik açığı bulunan bir dizi irtibattan kurtarıp daha yalın bir internet tecrübesi sunmayı amaçladıklarını belirtti.

Şirket, şu an için yalnızca Android için Adblock Browser beta sürümünü yayımlamış vaziyette. Ancak Adblock Browser hala Google’ın incelemesini beklediği için şu anda Google Play’de bulunmuyor.

Adblock Browser’ın beta sürümünü Adblock Plus’ın Google+ sayfasından veya dolaysız olarak APK dosyasını https://downloads.adblockplus.org/devbuilds/adblockbrowser/00latest-arm.apk buradan indirebilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"AdBlock, reklamları engelleyen AdBlock Browser’ı Android için yayınladı!" bu yazı 21 Mayıs 2015 tarihinde saat 13:43 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 76 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)