ADATA İşletmelere Yönelik Yeni Donanımını Duyurdu

Blogolik Yazar tarafından 9 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

ADATA, işletmeler için yeni bir SSD daha geliştirdi. İşte ayrıntılar…

Firmanın duyurusunu yaptığı ADATA IM2P33E8 PCIe Gen3x4 M.2 2280 SSD sahip olduğu güvenlik özellikleri, geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve yüksek hız sayesinde veri merkezleri, güvenlik ve ulaşım gibi sektörler için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor.

ADATA’nın PCIe Gen3x4 arabirimini kullanan M.2 formundaki yeni SSD modeli NVMe 1.3 teknolojisinden de faydalanarak saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3200MB’a kadar yazma hızına ulaşabiliyor. Bu sayede ürün, 5G, AI ve IoT gibi büyük miktarda verinin hızlı bir şekilde işlenmesini ve aktarılmasını gerektiren teknolojilerin etkili biçimde kullanılmasında büyük fark yaratabiliyor. 3D NAND Flash yongalar kullanılarak üretilen IM2P33E8 M.2 SSD, 256GB ile 2TB arasında değişen kapasite seçenekleriyle geliyor. Ayrıca ürünün 0°C ila 70°C arasında çalışabilen normal sürümü ve -40°C ila 85°C arasındaki sıcaklıklarda çalışabilen dayanıklı bir sürümü de bulunuyor.

Tasarımında veri güvenliğine de son derece önem verilen ADATA IM2P33E8, Uçtan Uca Şifreleme (E2E) yanında AES ve TCG Opal şifreleme teknolojileri ile kullanıcılarının verilerini daima güvende tutuyor. Cihazın genel itibariyle ihtiyaç duyulan niteliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"ADATA İşletmelere Yönelik Yeni Donanımını Duyurdu" bu yazı 9 Kasım 2019 tarihinde saat 01:08 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)