Acısız Ağda Yapmak İçin Tavsiyeler

Blogolik Yazar tarafından 3 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Acısız Ağda Yapmak İçin Tavsiyeler

Acısız ağda yapmak için önemli ipuçlarını yazımızın içerisinde sizlerle paylaşıyor olacağız. İstenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için en eski yöntemlerden biri ağda yapmaktır. Özellikle kadınların ağda yöntemi ile istenmeyen tüylerden kurtulduklarını biliyoruz.

Ağda yapan kadınların en büyük sorunu ciddi şekilde acı veriyor olmasıdır. Ağda yaparken acı çekmemek için birkaç basit yöntemi uygulayabilirsiniz. İlk önerimiz regli döneminden sonraki ilk haftada ağda yapmanızdır. Daha acısız olacağından emin olabilirsiniz. Bir diğer önemli ipucu ise farklı şeylere odaklanmaktır. Ağda sırasında başka konuları düşünmeniz acıyı azaltacaktır. Ağdayı çekerken derin nefes almanız da oluşabilecek acıyı hafifletecektir. Ağda öncesi ağrı kesici alabilir ve oluşabilecek ağrıların şiddetini azaltabilirsiniz. Anestol kremler ve uyuşturucu spreyler de ağda öncesi ilgili bölgeye uygulanabilir.

Bu ve benzer yöntemleri uygulayarak acısız bir ağda yapabilirsiniz. Ağdanın hiç acısız olmasını beklemeniz doğru değildir. İstenmeyen kıl ve tüylerin kökünden çekilmesi az da olsa acı verecektir. Önemli olan bu acıları en az düzeye indirmek ve hafif hissetmektir.

1 sene önce yazılmıştır.
"Acısız Ağda Yapmak İçin Tavsiyeler" bu yazı 3 Ocak 2018 tarihinde saat 12:10 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)