AC Odyssey İçin Yeni Güncelleme Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 17 Ekim 2019 tarihinde yazılmıştır.

Assassin’s Creed Odyssey bir güncelleme daha alıyor. İşte ayrıntılar…

Antik Yunan dönemine gittiğimiz Assassin Creed Odyssey en son aldığı Discovery Tour yani Keşif Turu ile oyuncuların beklentisini karşılamayı başarırken bugün de oyun için yeni bir güncelleme duyurusu yapıldı. Güncelleme gün içerisinde yayınlanacak.

Keşif Turu ile Assassin Creed Odyssey atmosferini karış karış gezme fırsatı bulmuş ve oyundaki her türlü içeriğe erişmiştik. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen bu mod şimdiye kadar oldukça geniş kitleler tarafından deneyimlendi. Gün içerisinde oyunculara sunulacak olan yeni güncellemenin sürüm numarası 1.5.1 olarak duyurulurken güncellemenin hem konsol hem de bilgisayar platformunda yayınlanacağı belirtilmiş.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre güncellemenin dosya boyutu 6.79 GB olacakmış. Güncelleme içerisinde yeni içeriklere dair pek birşey olmazken bunun yerine hata düzeltmeleri ve iyileştirmelerin yer alacağı ifade ediliyor.

Son gelen içerikler ile oyun içerisinde meydana gelen bazı sorunlar 1.5.1 güncellemesi ile çözüme kavuşturulacak olan hatalar arasında yer alıyor. Oyunun güncellemeyle birlikte çok daha güçleneceğini söyleyebiliriz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"AC Odyssey İçin Yeni Güncelleme Çıkıyor" bu yazı 17 Ekim 2019 tarihinde saat 20:42 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)