A8 Plus Telefonu İçin Beklenen Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 9 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung markasının A serisinden önemli akıllı telefonu Galaxy A8 Plus’a güncelleme çıktı.

Samsung, Android 9 Pie güncellemesi yeni modellerle buluşturmayı sürdürüyor. Güney Koreli teknoloji devi son olarak geçen yıl duyurduğu iddialı orta segment telefon Galaxy A8 Plus için güncellemeyi dağıtmaya başladı.

En güncel Android sürüm şu an Rusya’da A8 Plus kullanıcılarıyla buluşmaya başladı. OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan yeni yazılımın kısa süre içerisinde daha fazla ülkede başlayacağını belirtelim. Güncelleme yine yakın zamanda Galaxy A8 için de kullanıma sunulacaktır. Güncelleme kapsamında en dikkat çeken gelişme kuşkusuz One UI arayüzü.

Tek elle kullanımı daha kolay bir hale getiren yeni arayüzde birçok simge ve uygulama yeni bir görünme kavuşuyor. Kullanıcıların bu yeni güncellemeden muhakkak yararlanmalarını tavsiye ederiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"A8 Plus Telefonu İçin Beklenen Güncelleme Çıktı" bu yazı 9 Mart 2019 tarihinde saat 17:39 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)