A7 2018 Güncellemesi İçin Erteleme Şoku

Blogolik Yazar tarafından 3 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy A7 2018 için yayınlanacak olan güncelleme ertelendi ve bu durumda kullanıcılar mağdur oldu.

Güncelleme ilk olarak mart ayı ortasında Rusya’da başladı ve aynı gün ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyordu. Ancak Samsung Türkiye güncellemeyi 12 Nisan tarihine erteledi.

Galaxy A7 2018 kullanıcıları sesli arama sorunu yaşıyor
Şimdi ise güncellemenin durdurulduğu haberi geldi. Galaxy Club sitesinde yer alan habere göre Samsung, Hollanda’da A7 2018 için Android 9 Pie güncellemesini önemli ciddi bir hata yüzünden durdurmak zorunda kaldı.

Sitenin aktardıklarına göre güncelleme sonrası arayan kişinin sesi duyulmuyor. Güncellemeyi yapmış olanlar , VoLTE çağrılarını devre dışı bırakarak sorununa geçici bir çözüm bulmuş durumdalar. Ancak çok yakında bu kullanıcılar için de bir düzeltme güncellemesi yayınlanacak. Böylece sorun tamamen çözülmüş olacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"A7 2018 Güncellemesi İçin Erteleme Şoku" bu yazı 3 Nisan 2019 tarihinde saat 22:44 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)