A6 Plus Modeli Pie Güncellemesiyle Tanıştı

Blogolik Yazar tarafından 23 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Galaxy A6 Plus için Android Pie güncellemesini yayınladı.

6 inç’lik ekranıyla gelen ve 1080×2220 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan Galaxy A6 Plus, Super AMOLED ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Diğer yandan Snapdragon 450 işlemciden güç alan telefonda 3 GB ve 4 GB RAM opsiyonları da mevcut. Son olarak yayınlanan Android Pie güncellemesi de Galaxy A6 Plus’ın çehresini oldukça değiştireceğe benziyor. Güncellemeyi indirmenizle birlikte Samsung’un One UI kullanıcı arayüzü de Galaxy A6 Plus’a gelmiş oluyor.

Genellikle güncellemelerine ilk etapta Rusya’dan başlayan Samsung, bu kez bir değişiklik yaparak Polonya’dan güncellemelerini dağıtmaya başladı. Türkiye’ye güncellemenin ne zaman geleceği henüz belli değil; ancak takibini yapmak isteyen kullanıcılar Samsung’un resmi internet sitesi guncelmiyiz.com üzerinden de Android Pie güncellemesinin telefonlarına ne zaman sunulacağını öğrenebilir.

Home butonunu tarihi gömecek bir adım atan Google, Android P işletim sistemine iPhone X’dakine benzer bir çubuk eklemiş. Kullanımı pratikleştirmek adına eklenen sanal buton sayesinde çeşitli parmak hareketleriyle son kullanılan uygulamalar kısmına ve uygulamalar menüsüne ulaşabilmek mümkün. Güncellemenin telefona eklediği bu özellikler sayesinde artık çok daha fonksiyonel bir hale getirdiğini söyleyebiliriz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"A6 Plus Modeli Pie Güncellemesiyle Tanıştı" bu yazı 23 Mart 2019 tarihinde saat 22:55 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)