Cilt Bakımı Hakkında Önemli Bilgiler

Blogolik Yazar tarafından 14 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Cilt Bakımı Hakkında Önemli Bilgiler

Cildimize her yaşta önem göstermeliyiz. Sağlık ve estetik açıdan cildimize gerekli önemi vermeli ve özen göstermeliyiz. Cilt tipleri her kişiye göre farklılık göstermektedir, o yüzden cildimizi iyi tanımalı ve ona göre bakım uygulamalıyız.

Cilt Tipleri;

Cildimiz normal karma ve yağlı cilt olarak üç çeşittir. Bakım uygulamadan önce cildimizin hangi çeşit olduğunu bilmeli ve ona göre bakım uygulamalıyız. Temizliğine dikkat etmeli düzenli olarak sabah akşam cildimizi yıkamayı ihmal etmemeliyiz. Günlük oluşan kirden cildi arındırmadan yatmak cildimizde sivilce oluşumuna, gözeneklere, erken yaşlanmaya neden olabilir. Evde cildimize uygun maskeler yapabilir, nemlendiricilere kullanabiliriz. Bir uzman tarafından cilt bakımımız hakkında bilgi almayı ihmal etmemeliyiz.

1 sene önce yazılmıştır.
"Cilt Bakımı Hakkında Önemli Bilgiler" bu yazı 14 Ocak 2018 tarihinde saat 00:15 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 20 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)