3 Xperia Telefonu İçin Yeni Bir Güncelleme Paketi Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 7 Temmuz 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sony, bazı Xperia akıllı telefonları için yeni bir güncelleme paylaştı.

Google birkaç gün önce Pixel ve bazı Nexus telefonlar için temmuz ayı güvenlik güncellemesini dağıtıma sundu. Güncellemenin çok kısa süre içerisinde başta Sony olmak üzere bazı üreticilerin gündemine gireceğini biliyorduk. Android güncellemeleri söz konusu olduğunda en iyi sicile sahip üreticilerden biri olan Sony, Xperia XZ1 ve Xperia XZ Premium için temmuz ayı güvenlik güncellemesini kullanıma sundu. Güncelleme aynı zamanda Xperia XZ1 Compact için de dağıtıma sunuldu.

OTA (şebeke) üzerinden yayınlanan güncelleme üç telefondaki yazılım numarasını 47.1.A.12.235’e yükseltiliyor. Güncelleme, Sony ve Google’ın işletim sistemine dahil ettiği son güvenlik düzeltmelerini içermekte.

Güncelleme kapsamında ayrıca iyileştirmeler, hata düzeltmeleri, kararlılık ve sistem geliştirmeleri de bulunuyor. Arayüz noktasında ise herhangi bir değişiklik göze çarpmıyor.

Xperia XZ1, XZ1 Compact ve Xperia XZ Premium modellerinden birini kullanıyorsanız Ayarlar menüsünden temmuz güncellemesini sorgulatıp indirebilirsiniz. Eğer güncelleme henüz ulaşmadıysa bir süre daha beklemeniz gerekiyor çünkü kademeli olarak dağıtılıyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"3 Xperia Telefonu İçin Yeni Bir Güncelleme Paketi Yayınlandı" bu yazı 7 Temmuz 2018 tarihinde saat 17:39 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 25 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)