2K Çözünürlüklü Yeni Razer Oyuncu Monitörü Ortaya Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 7 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oyuncu ekipmanları konusunda popüler markalardan biri olan Razer, yeni 2K çözünürlüklü oyuncu monitörüyle iddialı geliyor.

Oyunlara verdiği desteklerle bilinen Razer, ilk 27 inç oyun monitörü olan Raptor’u duyurdu. 8 Ocak – 11 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek olan 2019 International CES birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak. Bu ünlü isimler arasında Razer’da yer alacak. İlk tasarım modelinin açıklanmasından sonra geliştirilen Raptor bugün detayları ile ortaya çıktı. 27 içlik dev bir ekrana sahip olacak olan Raptor 1 milisaniyede 144 Hz hıza sahip olacak. 2560×1440 çözünürlük ile AMD Radeon FreeSync uyarlanabilir senkronizasyon teknolojisine sahip olacak olan monitör oyunculara en iyi deneyimlerden bir tanesini sunacak.

Monitörde ayrıca bir HDIM girişi, bir ekran bağlantı noktası, bir USB-C girişi ve iki USB-A girişi yer alacak. Geçmiştede Razer deneyimini geçmiş yıllarda monitörlere getirdiklerini ifade eden Razer Kurucu Ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan artık monitör alanında kendi başlarına hareket edeceklerini ve masaüstü monitörler konusunda yeni monitörler geliştireceklerini belirtiyor. Bu da rekabetin farklı bir noktaya gelebileceğini gösteriyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"2K Çözünürlüklü Yeni Razer Oyuncu Monitörü Ortaya Çıktı" bu yazı 7 Ocak 2019 tarihinde saat 22:15 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 17 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)