2017 Yaz Sezonu Trend İncelemesi

Blogolik Yazar tarafından 20 Şubat 2018 tarihinde yazılmıştır.

Bu yaz sezonunda, giyim sektöründe çiçek desenleri ve renkler ön planda bulunmakta. Bu desenler yazın tüm coşkusunu ve neşesini bize yansıtıyor. Yazın gelmesiyle artan güneşli günlerde herkes çoğu zaman canlı renkler ve beyaz kıyafetlerini giymeyi tercih ediyorlar. Özellikle bu sene tropikal yapraklı, renkli çiçekli, canlı renkli ürünleri mağaza raflarında görmek mümkün oluyor. Özellikle ünlü markalar bu renklere ve desenlere öncü oluyor.

2017 senesi, çiçek desenli elbiseler, ipli sandaletler ve hasır çantalarla yaz mevsimini tam anlamıyla yansıtan bir moda dönemi olmuş. Mayo ve bikinilerde de aynı şekilde bol renk ve desen kullanılmış ve özellikle tek parça ve tek renk mayolar bu senenin favorileri arasında yer almakta.

Sokaklarda midi ve maxi boy omuzları açık rengarenk elbiseleri görmek de mümkün oluyor. Hasır şapkalarla kombinlerinize hareket katabilir ve plajın neşesini şehre getirebilirsiniz. Aynı zamanda denizden çıkmışcasına doğal dalgalı saçlar da stilinizi tamamlayıcı dokunuşlar olacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"2017 Yaz Sezonu Trend İncelemesi" bu yazı 20 Şubat 2018 tarihinde saat 12:44 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 29 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)