2016 Survivor Tv8 Yan Ekran Uygulaması İndir

Blogolik Yazar tarafından 13 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

2016 Survivor Tv8 Yan Ekran Uygulaması İndir
Tv8’in ve Türkiye’nin en çok izlenen yarışmalarından bir tanesi olan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında sizlerde oylarınız ile desteklediğiniz yarışmacıya oy verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Survivor Ünlüler Gönüllüler yan uygulamasını indirmek. Tv8 yan ekran uygulaması ile sadece bu yarışmaya değil TV8 de yayınlanan bütün programları takip edebilir ve oy kullanabilirsiniz.

TV8 YAN EKRAN UYGULAMASI İNDİR
Tv8 yan ekran uygulamasını Android ve İos telefonlarınız için uyumludur ve telefon markanız uyumlu ise rahatlıkla kullanabilir siniz. Oy vermek için uygulamayı indirin ve aktif oylamalara katılın. Sizin için indirme linklerini paylaşıyoruz.

Peki bu uygulama ile neler yapabilirsiniz birde onlara göz atalım Tv8 İzleyicileri bu uygulama ile en çok oy kullanmak ve anketlere katılmak için kullanıyor diğer özellikleri ise şu şekilde.

 

2016 SURVİVOR OY KULLAN…
Özellikle şu sıralar yayında olan ve en çok izlenen yarışma programı olan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Tv8 yan ekran uygulaması ile oy verebilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"2016 Survivor Tv8 Yan Ekran Uygulaması İndir" bu yazı 13 Mart 2016 tarihinde saat 23:30 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 111 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)