2016 Milli Piyango Büyük İkramiye Kime Çıktı?

Blogolik Yazar tarafından 1 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

2016 Milli Piyango Büyük İkramiye Kime Çıktı?
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi dün yılbaşı çekilişinde çeyrek bilete isabet eden büyük ikramiye 4 kişi tarafından paylaşılacak. Tam 55.000.000,00 büyük ödülü olan bu çekilişte herkesin kalbi durma noktasına geldi.Heyecanla beklenen numaralar şu şekilde

0 – 5 – 5 – 6 – 0 – 1 – 3
Bu numaralı bilete isabet eden büyük ikramiye hangi illere çıktı hep birlikte bakalım.

3’Ü İSTANBUL’A 1’İ ADANA’YA

Milli Piyango’nun yılbaşı büyük ikramiyesi çeyrek bilete isabet etti. Dolayısı ile 4 kazanını oldu bu talihlilerin biletlerinden 3’ü İstanbul, 1’i Adana’da satıldı. Yani bu yılda en çok gülen şehir İstanbul oldu. çok kalabalık olmasından dolayı en çok biletin burada satılması etkili oluyor.

AMORTİLER 2 VE 8 OLDU

Peki ama verdiğiniz parayı geri alayım en azından diyorsanız Milli Piyango’nun yılbaşı ikramiyesinde bu yılki amorti numaralar 2 – 8 oldu. Eğer bu numaralar ile biten biletleriniz varsa verdiğiniz parayı geri alabilirsiniz.

Milli Piyangonun 31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde 5 milyon liralık ikramiyeyi kazanan numara da belli oldu. Özel çekilişte 5 milyon liralık ikramiye “0034521” numaralı bilete isabet etti.

4 sene önce yazılmıştır.
"2016 Milli Piyango Büyük İkramiye Kime Çıktı?" bu yazı 1 Ocak 2016 tarihinde saat 11:37 sularında "Haber" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.557 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)