vBulletin Navbara Link Ekleme

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Arkadaşlar merhabalar. vBulletin kullananların sık sık rastladığı problemlerden biride navbara link eklemek. Çoğu sitede navbara link nasıl ekleneceği anlatılmış. Fakat bazı arkadaşlarımız navbara link eklerken sadece üyelerin linki görmesini istiyor. Ben çoğu yerde araştırmama rağmen bulamadım. Sağolsun bi arkadaşım sayesinde nasıl yapacağımı öğrendim. Şimdi arkadaşlar navbara bir link eklemek istiyorsunuz fakat navbara eklediğiniz linkin ziyaretçiler tarafından görülmesini istemiyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken şey aşağıda eklediğim kodu admincp-stil ve temalar – temalarda ara navbar yazıp aratınız. Linki nereye eklemek istiyorsanız şu linki ekleyin. Devamını Oku

LG G4’ün Piyasaya Çıkış Tarihi

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

28 Nisanda tanıtımı yapılacak olan LG G4 hakkında bilmediğimiz tek şey satışa sunulacağı tarihti. Bugün LG G4’ün raflara yerleşeceği tarihte açıklandı.

LG’nin yaptığı bu açıklama, şirketin satış tarihi duyurusunu tanıtımdan önce yapması ile mobil telefon tarihine geçecek bir hareket olarak görülebilir. LG G4, bugün yaptığı açıklamayla amiral gemisi G4’ün satış tarihini 31 Mayıs olarak kesinleştirdi. Öte yandan LG, 31 Mayıs’tan yaklaşık bir ay önce, 28 Nisan’da amiral gemisinin basın lansmanı yapacak.

LG yeni amiral gemisine oldukça fazla güveniyor. Bundan dolayı telefonla ilgili bilgileri kullanıcılardan çok fazla saklamadı ve geçen hafta G4 ile ilgili tüm bilgileri paylaştı. Bu paylaşım bize LG G4’ün tüm merak edilen özelliklerini yeterince açıklamıştı. Devamını Oku

Call Of Duty: Black Ops 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Bilgisayarlarda ve oyun konsollarında FPS oyunlarının standartlarını belirleyen serilerden olan Call of Duty’nin nefis yeni oyunu olacak Call Of Duty: Black Ops 3 resmi olarak duyuruldu. İlk olarak çıkış tarihi internete geçen günlerde sızdırılan Call Of Duty Black Ops 3 için Activision resmi bir açıklama yapma gereği duydu. Activision da sızdırılan tarihi doğruladı ve Black Ops 3‘ün çıkış tarihi kesinlik kazandı. Activision’un paylaştığı bilgiye göre Call Of Duty Black Ops 3 çıkış tarihi herhangi bir gecikme veya erteleme olmaz ise 6 Kasım 2015 tarihi.

Call Of Duty: Black Ops 3, tıpkı bir önceki Call of Duty oyunu Advanced Warfare’da olduğu gibi teknolojinin dünya düzeninde ve savaşlarda etkili olduğu bir dönemde geçecek. Devamını Oku

Apple Watch’a Test Yaptılar!

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Ion-x adında yeni bir ekrana sahip olan Apple Watch’ın ekranına çizilme testi yapıldı. Çeşitli maddelerle ekrana yapılan testin sonuçları beklenilenden çokta farklı değil.

10 Nisan itibariyle ön satışa çıkarak, Samsung’un 1 yılda elde ettiği satış rakamlarını 1 günde yakalayıp rekor kıranApple Watch, bu Cuma günü resmi olarak satışa çıkıyor.

Hali hazırda bilinen özellikleri arasında bu zamana kadar çıkmış olan tüm akıllı saatlerden farklı ve gelişmiş olması beklenen Apple Watch’ın en merak edilen noktalarından bir tanesi ekranının nasıl olduğuydu. Devamını Oku

1996 yılından bu yana yaklaşık 17 bin dinozor yumurtası fosilinin bulunduğu Çin’in Heyuan kentinde, işçiler tarafından 43 dinozor yumurtası daha bulundu.

Dünyanın en çok dinozor yumurtası fosillerinin bulunduğu Çin’in Heyuan kentinte, Çinli işçiler tarafından43 yumurta bulundu.

Daha önce dünyadaki en fazla dinozor fosiline sahip olması nedeniyle Dinozorların Evi olarak bilinen Heyuan, 2004 yılında bu alanla ilgili Guinness Rekorlar Kitabı’na girmişti.

Yol onarım çalışması sırasında kazı yapan Çinli işçiler, Heyuan kentinde çalışmanın yapıldığı yol boyunca bu fosilleri buldular. Devamını Oku

Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)