Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

İlk iki filmde yer alan Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve İlker Ayrık’tan oluşan çekirdek kadroya bu filmde Derya Baykal, Derya Şensoy ve Gürkan Uygun gibi yeni isimler de eklendi.

İkinci filmde yaşadıkları deney kobaylığı tecrübesinden sonra hayatlarına “denetimli serbestlik” koşulu ile devam etmekte olan Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet Bu arada içinde yaşadıkları topluma ayak uydurmak için ‘grup terapisine’ giderler ve üçüncü filmin yeni macerası böylelikle başlamış olur.

Devamını Oku

GIMP Türkçe İndir 2.8.14 Final

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

GIMP,fotoğraflar için rötüş düzenleme programıdır ücretsiz bir yazılım resim dönüştürme cilt lekelerini
düzeltme resim kesme kırpma boyama gibi bir çok şeye imkan tanıt,GIF, JPEG, PNG, XPM, TIFF, TGA, MPEG, PS, PDF, PCX, BMP destekler.

Devamını Oku

Aveadan 1000 dakika her yöne 1000 sms her yöne 2 gb internet sadece 24.5 TL. Hat taşıyanlara veya avea ön ödemeli hattan avea faturalı hatta geçenlere özel bu paket 31 Ağustos 2014 e kadar uzatıldı. Siz hala gçmediyseniz hemen avea bayilerine gidip hattınızı aveya taşıyabilirsiniz.

 

  • Tarife Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı tarifelerden geçişe kapalıdır.
  • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan internet kullanım hakları tükendiğinde, internet kullanımı için maksimum 50 TL olacak şekilde her 100 MB için 5 TL yansıtılacaktır, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 1 kbps’a düşürülecektir ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Devamını Oku

Samsung, hepimizin bu güne kadar görmüş olduğu gibi, pazarı Android cihazlarını doldurmakla bilinen bir şirket. Bu cihazlar farklı ekran boyutları ve donanım kaliteleri üzerinden ayrışırken piyasada diğer markalarla rekabet edecek modeller de hiç eksik olmaz. Galaxy Note 4 ise, şu anda şirketin tartışma yaratmak istediği konuların başında yer alıyor. Ancak bununla birlikte orta segment cihazlar üzerinde planlanan yenilikler de de kulağa ilginç geliyor.

Kod adı “Vasta” olarak anılan Galaxy Mega 2’nin küresel satışa sunulacağı düşünülüyor. Avrupa için planlanan versiyonda 5.99 inç ekran üzerinde 1280 x 720 çözünürlükte çıkacağına kesin gözülüyle bakılıyorken 6 inçlik bir ekranda bu çözünürlüğün yetersiz olabileceği tartışılmaya başladı. Devamını Oku

Avea Sınırsız İkili Paket

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Geçen gün sevgilimle konuşurken bir anda paketim bitti.
Sevgilinle, kankanla konuşurken ya da mesajlaşırken bu senin başına gelmesin diye senin için SINIRSIZ bir paket yaptım.
Bu pakette ayda sadece 10 TL ödeyerek seçtiğin bir Avealıyla SINIRSIZ konuşup mesajlaşabiliyorsun.
Bununla bitmedi! En güzeli de ne biliyor musun?
Seçtiğin Avealı da seni SINIRSIZ arayabiliyor, seninle SINIRSIZ mesajlaşabiliyor. Hem de hiçbir ücret ödemeden! (Bu sefer Zeki Müren de seni görüyor )
Bence hiç durma, bu paketi kaçırma! Soran olursa, Woops yine yaptı yapacağını dersin. Devamını Oku

Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)