Call of Duty 2014 İçin İlk Görsel Yayınlandı!

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Bu sene sonbahar mevsiminde bizlerle buluşacak olan yeni ve söylentilere göre son olan Call of Duty 2014 için ilk görsel bu saatlerde basına düştü. İşin garip kısmı ise, bu görsel bizlere “Call of Duty derken?” dedirttirdi. Neden mi?

Görseldeki karakterin detayları şüphesiz ki epik bir durumda sergilenmiş. İlk gördüğümüzde demodan alınan bir sahne olarak nitelendirsek de, yapımcının sözleri bizleri şoka sokmaya yetti;

“Oyun içindeki karakterler.”

Lütfen sakin olun. Sledgehammer Games tarafından yayınlanan ve yorumu yapılan bu görsel, tamamen oyun içi detaylara ait. Yani yeni Call of Duty’nin görüntüleri işte böyle muazzam olacak.

Devamını Oku

Arkadaşlar merhabalar. Cipscimiz kampanya yapmış (: Rufflers paketlerinde çıkan kuponlarla okey,okey plus ve tavla plus oyunlarından gold üyelik veya 25.000 çip kazanabilirsiniz.

Kampanya, 31 Mart – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında promosyonu duyuran tüm dış şeritli Ruffles paketlerinde geçerlidir. 15 Temmuz 2014 tarihinden sonra iç şeritteki kodlar geçersizdir.

Paketlerden çıkacak şifre ile Okey oyunu için 3 günlük Gold üyelik, Okeyplus oyunu için 25.000 Chip ve Tavlaplus oyunu için 25.000 çip hediyelerinin herhangi birinden faydalanılabilir.

Devamını Oku

İşte size ucuz uçak bulmanın püf noktaları

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Travel the world monuments concept

İşte size ucuz uçak bulmanın püf noktaları.
Yıl boyunca yorucu bir çalışmanın ardından kendinizi böyle çok keyifli , beyaz kumsallar mavi denizlerin üzerine atmak ve yılın bütün yorgunluğunu
keyifli ucuz ve ekonomik tatil de çıkartmak mi istiyorsunuz ?
Fakat bütün bunları ucuz ucak bileti sorgulamak ve öncelikle bir bütçe ayırmak ve tatilinizi daha ekonomik bir şekilde belki arkadaşlarınızla, belki ailenizle yada yalnız başınıza çok daha ekonomik fiyatlarla Devamını Oku

Counter Strike Online Ücretsiz ve Türkçe

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Counter Strike Online, aslında bildiğimiz klasik Counter Strike deneyimini ücretsiz olarak online ortama taşıyor. İnternet üzerinden arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz oyunda Counter Strike’ın aşina olduğumuz oyun modları yer alıyor.

Counter Strike Online, Türkçe dil desteğine sahip olarak Türk oyuncuların karşısına çıkacak.

Counter Strike Online bizlere eskiden tanıdığımız Counter Strike oyununda bulunan oyun modları ile birlikte gelmekte. Bu modlara bir göz atacak olursak;

Devamını Oku

WordPress 3.8.2 Çıktı Hemen Güncelleyin

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

WordPress 3.8 ve 3.8.1 deki tam 9 hata giderildi. Ayrıca bazı güvenlik sorunları giderildi :

  • Potansiyel kimlik tanımlama sahtecilik. CVE-2014-0166.
  • Ayrıcalık yükseltme: yayıncılık görevlerinden katkıda engeller. CVE-2014-0165.
  • Hosts potansiyel kötü niyetli istekleri tanımlamak yardımcı pingbackleri işlerken (Sertleşme) ek bilgileri iletin.
  • (Sertleşme) güvenilen kullanıcılar tarafından düşük etkisi SQL enjeksiyon Fix.
  • Devamını Oku

Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)