Ücretsiz WordPress EnsBlog Teması İndir

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

EnsBlog WordPress Tema bedava olarak sunulan bir temadır. Çok renkli bir tema. Hoşunuza gideceğine eminim. EnsBlog WordPress Tema, Kişisel tema kategorilerinde yayınlanıyor. Sitemizde yayınlanan ücretsiz temalar, antivirüs programıyla taratılmıştır ancak siz de mutlaka taratınız arkadaşlar. EnsBlog WordPress temasını indirenler, tüm sorumluluğu kabul ederler.

Devamını Oku

Ücretsiz WordPress Film Teması HTSinema Teması indir

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Huseyindikbas.com.tr tarafından ücretsiz olarak paylaşılmakta olan kaliteli bir wordpress film izle teması. Hergün sayıları artmakta olan wordpress film izle siteleri için sizlere çözüm olabilecek ücretsiz wordpress film temaları arasında yeralmaktadır. Temanın yönetim panelinden logonuzu değiştirebilir,farklı arka planlar atayabilirsiniz. Bunun yanısıra tema özellikleri arasında imdb puanlarına, film oyuncularına ve film yapım yılına göre filtrelemeler bulunmakta. Yenilikçi ve hoş bir tasarıma sahip wordpress film izle teması karşınızda.. Demo / İndir ...

2014 YGS sonuçları açıklandı

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

lys_tercih

Adaylar sınav sonuçlarını ÖSYM’nin internet sitesinden T.C kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek. 2014-YGS Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

Sınava giren adayların cevap kağıtları daha sonra erişimlerine açılacak. Adaylar, kendi cevap kağıtlarının görüntüsüne, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilecek. Devamını Oku

Çoklu Upload Siteleri 2014

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Merhaba arkadaşlar bu günkü yazımda sizlere tek siteden çoklu upload yapan siteleri paylaşacağım. Hepsini biraz açıklama ve görsel ekleyip anlatmaya çalışacağım. Mutlaka işinize yarayacaktır arkadaşlar. Başlayalım o zaman (:

1- ) flashmirrors.com

AYnı anda 30 farklı siteye yükleme yapar. Üyelik gerekmez.

Devamını Oku

YouTUBE Engellendi

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Evet arkadaşlar Twitter dan sonra engellenen siteler kervanına youtubeyide katıyoruz. Malesef sosyal video paylaşım sitesi olan youtube bu gün itibari ile engellenmiştir.

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Bakanlık Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Genelkurmay 2. Başkanı Orgenaral Yaşar Güler’e ait olduğu öne sürülen ses kayıtlarının internette yayınlanmasının ardından, Telokomünikasyon İletişim Başkanlığı, (TİB) video paylaşım sitesi Youtube’un idari kararla engellediğini açıkladı.

Türkiye twitter yasağını konuşurken, video paylaşım sitesi Youtube hakkında da erişim yasağı getirildi. Devamını Oku

Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)