denizli_ulasim

Denizli Belediyesi, 2004 yılında özelleştirdiği toplu taşımacılığı yeniden üstlendi.

İki ay önce Denizli Belediye Meclisi’nin yeni otobüs alımı için Başkan Osman Zolan’a 60 milyon lira borçlanma yetkisi vermesinin ardından, toplu taşımacılığı 2008 yılından bu yana yürüten ve sözleşmesi 31 Mart 2014’de dolacak olan Turex firması ile yapılan görüşmeler sonucu bugünden itibaren toplu taşımacılığı Denizli Belediyesi yeniden yapmaya başladı. Turex firması, toplu taşımacılığı Denizli Belediyesi’nin şirketi olan Beltaş’a devretti.

Devamını Oku

Winamp Devri Kapanıyor!!!

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

winamptr

Evet arkadaşlar teknolojinin ilerlemesiyle eskilerin unutulmaz vazgeçilmez medya oynatıcısı winamp malesef kapanıyor.

America Online (AOL), bilgisayarlarda yaklaşık 15 yıldır kullanılan Winamp’in 20 Aralık’ta faaliyetlerini durduracağı ve yazılımın bu tarihten sonra web sitesinden indirilemeyeceğini duyurdu.

Devamını Oku

images

İnsan ne kadar büyük ruhlu olursa, aşkı o kadar derin bir şekilde duyar demiş Leonardo da Vinci. Ciddi ve seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift en çok tercih edilen site. Bugün 3,5 milyon üyeye sahip bir site. Alanında lider konumda bulunmasının en büyük sebebi ise seviyeli ve kaliteli hizmet sunmasıdır. Seviyeli arkadaşlık sitesi eÇift ile aradığı büyük aşkı bulmak isteyenler mutlaka aradıkları doğru insana bir adım daha yaklaşmış oluyorlar. Hatta birçok tanışma evlilikle bitiyor. Bu da sitenin başarısıyla örtüşüyor. Ünlü şairler, yazarlar, düşünürler ve sanatçılar aşk hakkında çok güzel sözler yazmışlar. Devamını Oku

Garantili ve Güler yüzlü Ferroli Kombi Servisi

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

 

Kombi dünyasının en özle markaları arasında yer alan Ferroli, bu alanda kendini en iyi şekilde geliştirmeyi başarmış markalardan bir tanesidir ve ben de bu markaya güvenerek kombi ürününü satın aldım! Satın aldığım ürün ile ilgili büyük bir sorun yaşamadım ve bu anlamda şanslı olduğumu düşünüyorum.

Devamını Oku

Vbulletin.Com ve Vbulletin.Org Hacklendi

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

vbulletin2

vBulletin… Koca vBulletin sende mi hacklenecektin. Bu günleride mi görecektik! Arkadaşlar malesef vbulletin de hacklenen siteler arasında yerini almış bulunmakta. Tüm databaseleri çekilmiş. Buna nazaran bulletinin tüm versiyonlarında bu açık olduğu bi gerçek ki 1337day adlı exploit sitesinde kritik seviyede bu açık satılıyor arkadaşlar. Devamını Oku

Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)