Grundig Servisleri İstanbul

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Ses ve görünü, bilgisayar, beyaz eşya ve daha birçok farklı kategori için tercih edebileceğiniz kaliteli markalardan bir tanesi olan Grundig, özellikle son yıllarda yaptığı çıkış ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı diyebiliriz. Grundig markasına ait farklı ürünler sayesinde günlük hayat çok daha yaşanılır bir hale geliyor.

Devamını Oku

cia-numara-bulma

Evet arkadaşlar artık hemen hemen herkesin akıllı telefonunda kullandığı adaffix ve kim arıyor uygulamaları ile rehberinize erişim izni vererek herkesin o numaranın kime ait olduğunu görmesine imkan sunarız. Tabi bunu bilmeden uygulamayı yükleyenlerde vardır aramızda. Numaralarının bu yollarla görünmesini istemezler.Ayrıca bu program uygulama rehberinizde olmayan numaraların kime ait olduğunu bulmaya yarayan bir program. Uygulama, uygulamayı yükleyen kişilerden rehbere erişim istiyor. Ulaştığı rehberdeki kişileri kendi veri tabanına kaydediyor ve bu şekilde hangi numara kime ait bulunabiliyor. Devamını Oku

tüy dökücü

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Hurrem-Hamam-Otu-Tuy-Dokucu-Yag

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için kullanılabilecek özel bir ürün olarak görülen tüy dökücüşimdi sizin için çok uygun ve özel bir fiyata karşınıza çıkıyor. Bu gerçekliklerle birlikte rahatlıkla sahip olabileceğiniz tüy dökücüler artık internet üzerinden kolaylıkla satılmaktadır. Bu sizinde satın alabileceğiniz bir ürün olarak görebileceğiniz tüy dökücü ürünü için yapılan yorumlarda karşımıza çıkmıştır. İstenmeyen bölgelerde olan tüylerden anında kurtulmak için kullanılabilecek ürün tüy dökücüdür.

Devamını Oku

windows-81-pro

 

Arkadaşlar Bu gün size Yalnızca ürün anahtarı ile Windows’u yükseltmeyi anlatacağım.

Windows 8.1 veya Windows 8 ürün anahtarı satın aldıysanız, Windows’u bu sayfadan indirip yükleyebilirsiniz. Windows’u şimdi veya daha sonra yükleme veya bir ISO dosyası kullanarak yükleme seçeneğiniz olacaktır. Devamını Oku

Windows 8.1 USB Kurulum Diski Hazırlama

7 sene önce tarafından yazılmıştır.

Windows 8.1 güncellemesi geçtiğimiz günlerde Windows Mağazası aracılığıyla yayınlandı. Windows 8 kullanıcı iseniz Windows Mağazasına giriş yaparak Windows 8’li cihazınızı Windows 8.1’e başarılı şekilde ücretsiz olarak yükseltmeniz mümkün. Ancak güncellemeyi başka bir cihaza kurmak istediğinizde ISO dosyasına ihtiyacınız olacaktır. Windows 8.1 ISO dosyasını indirebilmeniz için MSDN veya Technet hesabınızın olması gerekiyor. Bu rehberimizdeki basit adımları takip ederek Technet veya MSDN hesabınız olmadan Windows 8.1 ISO dosyasını elde edebileceksiniz.

Devamını Oku

Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)