Xiaomi Giyilebilir Cihazlarda Zirvede!

Blogolik Yazar tarafından 27 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Çin merkezli teknoloji kuruluşu Xiaomi, giyilebilir cihaz rekabetindeki büyük başarısıyla dikkat çekiyor.

Bugün IDC tarafından yayınalan rapora göre Çin pazarında Xiaomi giyilebilir ürünler listesinde birinci. Peki liste nasıl devam ediyor?
Xiaomi ve alt markası Huami giyilebilir ürünler pazarında büyük başarılara imza attılar. Çinli üretici, giyilebilir ürünler pazarına Watch ile kendi adıyla devam etme kararı alsa da Amazfit ürünlerini satışına ve markanın devamına da karar verdi. Çin pazarında bugün IDC tarafından yayınlanan rapor ile Xiaomi‘nin Çin pazarındaki liderliği kesinlik kazandı.

Ortaya çıkan rapora göre Çin pazarında giyilebilir ürünlerin satışı %45,2 gibi inanılmaz bir büyüme ortaya koydu. Xiaomi Çin pazarındaki giyilebilir ürünler pazarının %25’ine sahip. %20,7’lik pazar payı ile Huawei bu pazarda ikinci en büyük üretici ama geçtiğimiz yıla göre %188 oranında büyüme ortaya koyuyor. Apple ise ilginç gelecek ama bu pazarda en büyük üçüncü üretici konumunda. Çin pazarının %13’üne sahip. Apple geçtiğimiz yıl bu pazarda %10,7 gibi bir orana sahipti ve Apple’da gelişen pazarda büyümeyi başaran üreticilerden birisi. Bakalım ilerleyen süreçte bu büyümeyi devam ettirebilecek mi?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Xiaomi Giyilebilir Cihazlarda Zirvede!" bu yazı 27 Aralık 2019 tarihinde saat 10:33 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)